Novinky

Archiv 2017    Archiv 2016    Archiv 2015

23.10.

jsme se s našimi pejsky vypravili na pravidelnou návštěvu klientů v Domově sociálních služeb v Chotělicích. Magů se projevil jako úžasný canisterapeut, nechal se vodit na vodítku, předvedl svůj nejoblíbenější trik, kdy najde schovanou peněženku, ať je kdekoliv a na zdravotním oddělení radostně olízal každého, kdo se nechal.

   

   

3.října

jsme navštívili naše klientky ve Skřivanech, kam už jezdíme s pejsky 3 rokem. Tentokrát jela poprvé zkusit pracovat jako canisterapeut Arika. Musím říct, že mě velmi mile překvapila, pracovala jako zkušený pejsek, intuitivně vycítila, co má dělat. Byla jedním slovem báječná a udělala mi velkou radost. Celé dvě hodiny byla trpělivá, klidná a vstřícná ke všem, i na zdravotním oddělení, kde to pro pejsky není úplně jednoduché. Musí ukázat velkou dávku tolerance a klidu.

   

   

 

15.2.18

našim štěňátkům je 7 týdnů, užíváme si s nimi každý den, jsou báječní, velmi chytří a učenliví. Se smečkou řádí venku a jejich hry neberou konce.

   

 

 


14.2. 2018

jsme v rámci canisterapie vymyslely pro děvčata hru na výstavu a oblékání pejsků. Magů a Billy byli velmi trpěliví, u oblékání jsme se moc nasmály a pejskové opět ukázali, že je baví každá činnost, kterou vymyslíme :-)

   

 A na závěr trochu pomazlení se s pejsky ...